Traffic Issue La Kaydiiyey

Russell Dr N St. Petersburg, FL 33710, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

5587475

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Traffic Issue

Arkay:

24 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs, traffic

Sharraxaadda

A petition was signed and there is enough votes in favor of speed calming measures on Russell Dr. N saint Petersburg FL. Is there any updates on the process?

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the issue?
J. Other

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.