Traffic Issue La Kaydiiyey

398 5th Ave N St. Petersburg, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 2345

Bixi Aqoonsiga:

5654832

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

P&R Tree Trim

Arkay:

59 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

https://www.stpete.org

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs, traffic, tree

Sharraxaadda

A tree limb hanging over 5th Ave N obscures the traffic signal from the view of westbound drivers putting crossing pedestrians at risk.

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the issue?
J. Other

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.