Illegal Dumping La Kaydiiyey

Eckington Washington, DC, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

565614

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

217 jeer

Xaafadda:

Eckington

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

13-00134670

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.


3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.