Illegal Sign La Kaydiiyey

7108 Belltoll Ct Johns Creek 30097, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 180

Bixi Aqoonsiga:

5658607

Submitted To:

City of Johns Creek

Category:

Illegal Sign

Arkay:

29 jeer

Xaafadda:

Johns Creek

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs

Sharraxaadda

Sign facing on the wrong direction.

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the illegal sign issue?
J. Right of way

Arrimaha Dhaw

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.