Abandoned Vehicle La Kaydiiyey

13620 Shaffer Ct Se Albuquerque, NM, 87123, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

5689916

Submitted To:

City of Albuquerque

Category:

Abandoned Vehicle

Arkay:

155 jeer

Xaafadda:

North Four Hills

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

190411-001939

Sharraxaadda

Parked at curb and not moved for over two weeks

sidoo kale waydiiyey...
S. State
J. NM
S. License Plate Number
J. 185tbc
S. Vehicle Make
J. Audi
S. Vehicle Model
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Vehicle Year
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Vehicle Color
J. Black
S. Condition
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Number of days there
J. 14
S. Is the vehicle on private or public property?
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.