Stormwater Issue La Kaydiiyey

1147 35th Ave Ne Saint Petersburg 33704, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1670

Bixi Aqoonsiga:

5705327

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Stormwater Issue

Arkay:

42 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

mosquito

Koobi Gareeyey:

5750694

Sharraxaadda

Permanent mosquito breeding pond in gutter.

sidoo kale waydiiyey...
S. What are you reporting?
J. Street flooding
S. Location of problem?
J. curb

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.