Inoperable Motor Vehicle La Kaydiiyey

707 10th St Ne Mason City 50401, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

5745010

Submitted To:

Mason City

Category:

Inoperable Motor Vehicle

Arkay:

230 jeer

Xaafadda:

Mason City

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

There are several trailers which are not on an improved surface and probably not registered.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is it on private property?
J. yes
S. Is it on a public right-of-way?
J. no

1 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.