Illegal Parking La Kaydiiyey

14401–14589 51st Ave S Tukwila 98168, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 50290

Bixi Aqoonsiga:

5806048

Submitted To:

City of Tukwila

Category:

Traffic signal/traffic sign issue

Arkay:

117 jeer

Xaafadda:

Tukwila

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

bad driving

Koobi Gareeyey:

5818229, 5837167, 5837181, 5816252, 5810658

Sharraxaadda

Big camper

sidoo kale waydiiyey...
S. Is the vehicle on public or private property?
J. Public
S. Has the vehicle been in the same location for more than 24 hours?
J. Yes
S. What is the vehicle make, model and color?
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

Soo Dhig Faallo Cusub

17 Faallada

  • Rachel (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La qiray Bill Devlin (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Eric Hines (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Eric Hines (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Eric Hines (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Scott Bates (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Scott Bates (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Paul szewczyk (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Paul szewczyk (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Paul szewczyk (Isticmaale Diiwaangashan)

  • corleone52 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Paul szewczyk (Isticmaale Diiwaangashan)

  • corleone52 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Scott Bates (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Scott Bates (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Scott Bates (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Scott Bates (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.