Graffiti - Street, Street Light, Traffic Signal, La Kaydiiyey

40th St & Shafter Ave Oakland, CA, 94609, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 98410

Bixi Aqoonsiga:

5841054

Submitted To:

City of Oakland

Category:

Graffiti - Street, Street Light, Traffic Signal,

Arkay:

23 jeer

Xaafadda:

Temescal

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

903904

Taag gareeyey:

signs, traffic, graffiti, street light

Sharraxaadda

Vandalized walk button, at northeast corner of intersection.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is there offensive language used in the graffiti?
J. YES

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.