Illegal Dumping La Kaydiiyey

1100 Barnaby Terrace Se Washington, DC 20032, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

5843362

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

26 jeer

Xaafadda:

Anacostia

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

19-00253300

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

items dumped along Barnaby Terrace in the 1100 block.


3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.