Illegal Dumping La Kaydiiyey

920 Santa Clara St Vallejo, CA, 94590, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 34195

Bixi Aqoonsiga:

5845274

Submitted To:

City of Vallejo

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

32 jeer

Xaafadda:

Vallejo

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Microwave dumped at the corner of Santa Clara and National Alley.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.