Bus Stop missing La Kaydiiyey

Dixie Trail At Hillsborough St Raleigh, NC 27607, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 820

Bixi Aqoonsiga:

5864135

Submitted To:

Raleigh City Hall

Category:

Bus Stop Issue

Arkay:

44 jeer

Xaafadda:

Wade

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

465003

Sharraxaadda

the bus stop just isn't there. looks like it was removed during construction


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.