Street Light Blinking/Out La Kaydiiyey

370 West Oak Av Wake Forest, North Carolina Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 175

Bixi Aqoonsiga:

5875616

Submitted To:

Town of Wake Forest

Category:

Street Light Blinking/Out

Arkay:

56 jeer

Xaafadda:

Wake Forest

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

https://www.wakeforestnc.gov

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

street light

Sharraxaadda

Pole light out near post office mailbox. Thank you

sidoo kale waydiiyey...
S. Do you have Town of Wake Forest Power?
J. Yes
S. Please provide a description of your location.
J. Pole located by mailboxes. At west oak apartments.

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.