I believe the house sits empty now La Kaydiiyey

1801 Ridgewick Rd Glen Burnie, MD 21061, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

5878946

Submitted To:

Other

Category:

Overgrown Grass

Arkay:

114 jeer

Xaafadda:

Glen Burnie

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

overgrowth

Sharraxaadda

Overgrown Grass

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this a residential property where the grass is currently 12" of higher?
J. Yes
S. Problem location
J. Corner house of Ridgewick and Norfolk Rd

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.