Illegal Dumping La Kaydiiyey

81 Highland Ave Salem, MA, 01970, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

5888159

Submitted To:

City of Salem

Category:

Illegal Dumping - Bulk Item

Arkay:

32 jeer

Xaafadda:

City of Salem

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Koobiga:

5887942

Sharraxaadda

Woman dumping her trash on private property dumpster

sidoo kale waydiiyey...
S. Is the illegal dumping on private property or public property?
J. Private property
S. If you are you able, please identify the nature of the debris or items.
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

3 Faallada

  • Mayor's Office (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La qiray Sanitarian - JM (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Sanitarian - JM (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.