Sprinklers constantly running La Kaydiiyey

526 Sw Depot Ave Gainesville, FL 32601, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 5860

Bixi Aqoonsiga:

5919687

Submitted To:

Roads & Streets

Category:

Other

Arkay:

33 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

city owned sprinklers have been on for at least 5 days straight on the south side of the road

sidoo kale waydiiyey...
S. Please describe the issue so we may route your request to the appropriate department and service area for resolution.
J. wasted water

  • 311GNV (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City Hall Action Officer (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La qiray Public Works Department (Primary) (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Assistant to the Director of Parks, Recreation & Cultural Affairs (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.