Pothole / Road Surface Issue La Kaydiiyey

628-642 Pinellas Point Dr S Saint Petersburg, FL, 33705, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1641175

Bixi Aqoonsiga:

6007290

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Pothole / Road Surface Issue

Arkay:

31 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

pothole, bike concern

Sharraxaadda

1 pothole in bike lane

sidoo kale waydiiyey...
S. Location of pothole?
J. 699 pinellas pt,dr so.
S. Describe the roadway surface where the pothole is located:
J. asphalt
S. Is this another roadway surface issue, like raised or slipping asphalt?
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. If yes, please describe the surface issue:
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.