Blocked Driveway or Illegal Parking La Kaydiiyey

970 Folsom St San Francisco, CA 94107, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 7750

Bixi Aqoonsiga:

6077617

Submitted To:

SF311

Category:

Blocked Driveway & Illegal Parking

Arkay:

16 jeer

Xaafadda:

South Of Market

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

11036361

Taag gareeyey:

bad driving

Sharraxaadda

suv

sidoo kale waydiiyey...
S. Make/Model
J. Ford?
S. License Plate
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Color
J. silver
S. Nature of Request
J. Other Illegal Parking

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.