Illegal Dumping La Kaydiiyey

118 Bates St Nw Washington 20001, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

6093405

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

56 jeer

Xaafadda:

Shaw

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

19-00745404

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Looks like patio furniture, and some miscellaneous fixtures.


3 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Rtatum (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.