Blight (Property Maintenance Issue) La Kaydiiyey

Kossuth And Pearl Street Bridgeport, Connecticut Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

6102047

Submitted To:

City of Bridgeport

Category:

Other

Arkay:

104 jeer

Xaafadda:

Bridgeport

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.bridgeportct.gov

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

overgrowth, blighted property

Sharraxaadda

Heavily overgrown city lot. Ticks have been seen on the lot.


9 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.