Illegal Dumping - debris, appliances, etc. La Kaydiiyey

Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

615251

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

113 jeer

Xaafadda:

North Stonehurst

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

468571

Sharraxaadda

This issue was reported to the City of Oakland Public Works Agency via phone (510-615-5566), email (pwacallcenter@oaklandnet.com), or web (www.oaklandpw.com).


2 Faallada

  • La qiray City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.