Sign Violation La Kaydiiyey

929 Siena Dr Wake Forest, NC, 27587, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

6165490

Submitted To:

Town of Wake Forest

Category:

Sign Violation

Arkay:

149 jeer

Xaafadda:

Wake Forest

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs

Sharraxaadda

Banner/temporary Sign violation per UDO at Siena Town Homes off of 98

sidoo kale waydiiyey...
S. What type of violation would you like to report?
J. Illegal Sign

4 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.