Water Systems Issues La Kaydiiyey

1336 21st St S Saint Petersburg, FL, 33712, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

6182192

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Water Systems Issues

Arkay:

78 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Koobi Gareeyey:

6561518, 6546476

Sharraxaadda

Sewer cave in on 21st St S

sidoo kale waydiiyey...
S. What are you reporting?
J. Sewer/wastewater issue/leak

11 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.