Weeds and High Grass - Occupied Property La Kaydiiyey

2580 Atlantic Blvd Ne Canton, OH, 44705, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 140000

Bixi Aqoonsiga:

6204205

Submitted To:

City of Canton, OH

Category:

Weeds and High Grass - Occupied Property

Arkay:

16 jeer

Xaafadda:

Canton

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

traffic, blighted property

Sharraxaadda

Cannot see around corner - traffic hazard.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.