Tall grass or weeds La Kaydiiyey

2760 John F Kennedy Blvd Jersey City, NJ, 07306, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 24570

Bixi Aqoonsiga:

6220554

Submitted To:

City of Jersey City

Category:

Tall grass or weeds

Arkay:

16 jeer

Xaafadda:

Journal Square

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

overgrowth, blighted property

Sharraxaadda

Resident called to inform that the backyard of this property has overgrown tall weeds.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this a vacant lot?
J. No

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.