Garbage - Illegal Dumping La Kaydiiyey

2199 University Dr Nw Huntsville 35816, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 2990

Bixi Aqoonsiga:

6235396

Submitted To:

City of Huntsville

Category:

Garbage - Illegal Dumping

Arkay:

36 jeer

Xaafadda:

Huntsville

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

pothole, trash, graffiti

Sharraxaadda

Reed Construction truck throwing cigarette butts onto roadway. Tag #50FR533. White truck.


  • City of Huntsville (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Landscape Management (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.