Traffic Issue La Kaydiiyey

7000–7298 Dr Martin Luther King Jr St N Saint Petersburg 33702, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 2920

Bixi Aqoonsiga:

6244257

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Traffic Issue

Arkay:

15 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs, traffic

Sharraxaadda

No parking zone sign is knocked over

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the issue?
J. Sign repair

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.