Illegal Dumping on Sidewalk (outside the roadway) La Kaydiiyey

3675 Fair Oaks Ave Menlo Park 94025, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

6369993

Submitted To:

Report It! NFO

Category:

Illegal Dumping on Sidewalk (outside the roadway)

Arkay:

32 jeer

Xaafadda:

North Fair Oaks

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

pothole, trash, sidewalk

Koobiga:

6369981

Sharraxaadda

Two metal storage bins

sidoo kale waydiiyey...
S. Did the items enter a storm drain or creek?
J. No

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.