Missed Trash or Recycling Pickup La Kaydiiyey

27 E Main St Gloucester, MA, 01930, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 17820

Bixi Aqoonsiga:

6412441

Submitted To:

Gloucester, MA

Category:

Missed Trash or Recycling Pickup

Arkay:

7 jeer

Xaafadda:

Gloucester

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

1 Purple bag in a barrel missed

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this a missed trash pickup or missed recycling pickup?
J. Trash
S. What day of the week is your normal pick-up scheduled?
J. Monday
S. Was a bulk item not collected?
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Is trash on private property?
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.