Graffiti Removal La Kaydiiyey

Connecticut Ave & Belmont Rd Washington, DC 20009, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

6419947

Submitted To:

DC 311

Category:

Graffiti Removal

Arkay:

573 jeer

Xaafadda:

Adams Morgan

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

19-00820103

Sharraxaadda

There is graffiti at the southeast side of the Taft bridge on the base of the lion sculpture. Also a road construction sign has been pushed down the hill.


2 Faalladas

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.