Street Issue (Other than Pothole) La Kaydiiyey

5160 Old Redwood Road Oakland, CA 94619, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 570

Bixi Aqoonsiga:

643910

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Street/Traffic Issue (Other than Pothole)

Arkay:

246 jeer

Xaafadda:

Caballo Hills

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

471258

Taag gareeyey:

pothole

Sharraxaadda

Abandoned truck


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.