Potholes, Flooding, or Sidewalk Issues La Kaydiiyey

5043-5203 113th Ave N Clearwater, FL, 33760, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 4605

Bixi Aqoonsiga:

6466778

Submitted To:

City of Pinellas Park

Category:

Potholes, Flooding, or Sidewalk Issues

Arkay:

24 jeer

Xaafadda:

Pinellas Park

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

flood, pothole, sidewalk, drain problem

Sharraxaadda

Flooded 113 Avenue after rain and not draining normally.

sidoo kale waydiiyey...
S. Please describe the issue.
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.