Code Violations La Kaydiiyey

865 Sycamore St Decatur, GA, 30030, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 105

Bixi Aqoonsiga:

6481070

Submitted To:

City of Decatur

Category:

Code Violations

Arkay:

20 jeer

Xaafadda:

Decatur

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree

Sharraxaadda

They are starting to take down big trees, reduce canopy. Speculator bought house 8 months ago.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.