Overgrown Grass/Weed La Kaydiiyey

545 4th St Ne Mason City, IA, 50401, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

6490011

Submitted To:

Mason City

Category:

Overgrown Grass/Weed

Arkay:

33 jeer

Xaafadda:

Mason City

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

overgrowth

Sharraxaadda

needs mowing, especially along 4th St NE


2 Faallada

  • La qiray Permit Clerk (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay Permit Clerk (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.