Abandoned Shopping Carts La Kaydiiyey

600 S Treston Ln Tucson, AZ 85711, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 2575

Bixi Aqoonsiga:

6494443

Submitted To:

City of Tucson

Category:

Abandoned Shopping Carts

Arkay:

112 jeer

Xaafadda:

Wilshire Heights

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. Please provide an email address to allow city staff to follow up directly about this issue. This information will be kept private.
J. jasondewland@gmail.com
S. Where is the shopping cart?
J. wilshire heights Park (2 in park) and 1 on 14th street near Craycroft.

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.