Overgrown Bush | Tree La Kaydiiyey

Sr 518 And S. 154th St. SeaTac, Washington Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 13395

Bixi Aqoonsiga:

6523375

Submitted To:

City of SeaTac

Category:

Overgrown Bush | Tree

Arkay:

28 jeer

Xaafadda:

SeaTac

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

https://www.seatacwa.gov

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

5071

Taag gareeyey:

traffic, tree, overgrowth

Sharraxaadda

Bushes and shrubs in the right-of-way are preventing line-of-sight to oncoming traffic, making a Left turn onto S. 154th St very dangerous. Please trim down and back.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.