Storm Water Problem La Kaydiiyey

1265 Dunwoody Knoll Dr Dunwoody 30338, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

6578182

Submitted To:

City of Dunwoody

Category:

Storm Water Problem

Arkay:

76 jeer

Xaafadda:

Dunwoody

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

6812

Taag gareeyey:

drain problem

Sharraxaadda

Poor drainage at corner of Dunwoody Knoll and Chanel Ct


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.