Street Light Outage La Kaydiiyey

1660 Mansell Rd Alpharetta, GA, 30009, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

6594663

Submitted To:

City of Alpharetta

Category:

Street Light Outage

Arkay:

31 jeer

Xaafadda:

Alpharetta

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

5268

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

5223

Taag gareeyey:

street light

Sharraxaadda

The TWO street lights next to each other on Mansell Road in front of Fedex Office pulse on and off at night. They clearly need some repair. Thank you.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.