Property Maintenance & Code Violations La Kaydiiyey

1517 Sw Washburn Ave Topeka, KS, 66604, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

6666436

Submitted To:

City of Topeka

Category:

Property Maintenance & Code Violations

Arkay:

47 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

100812

Taag gareeyey:

overgrowth, blighted property

Sharraxaadda

Overgrown grass weeds, jungle in backyard.


6 Faallada

  • La qiray City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.