Roadside Litter Pickup La Kaydiiyey

6431 Heritage Hill Dr Glen Burnie, MD 21061, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1485

Bixi Aqoonsiga:

6666618

Submitted To:

County Roadway/Roadside

Category:

Roadside Litter Pickup

Arkay:

17 jeer

Xaafadda:

Ferndale

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Tire dumped side of Heritage Hill drive in front of 6431 Heritage Hill drive.

sidoo kale waydiiyey...
S. Please provide the address of the roadside litter location including city and zip code
J. 6431 Heritage Hill drive, Glen Burnie, 21061
S. Please enter the closest cross street to the roadside litter location (Only include street name and type. Example: Main St.)
J. Allen rd

  • Admin (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Tameka Smith (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.