Illegal Dumping La Kaydiiyey

2150 Addison St Berkeley 94704, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

6669463

Submitted To:

City of Berkeley

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

17 jeer

Xaafadda:

Berkeley

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

121000716028

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.


3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.