Streetlight Issues La Kaydiiyey

1031 S Meyer Ave Tucson, AZ 85701, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 690

Bixi Aqoonsiga:

6709547

Submitted To:

City of Tucson

Category:

Streetlight Issues

Arkay:

17 jeer

Xaafadda:

Barrio Santa Rosa

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs, street light

Sharraxaadda

Car has hit and removed sign at 22nd street and mire the sign included one way no entry and street names thanks

sidoo kale waydiiyey...
S. Is the light out?
J. yes
S. Is the light turning off and on?
J. no
S. What is the nearest street address to the light?
J. 22nd and Meyer

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.