Tree - New Tree Request or Stump Removal La Kaydiiyey

Ferry St & Salem St Malden, MA, 02148, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

6714590

Submitted To:

City of Malden

Category:

Tree - New Tree Request or Stump Removal

Arkay:

14 jeer

Xaafadda:

Malden Ward 4

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree

Sharraxaadda

New tree to replace existing dead tree

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of Request
J. New Tree Request

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.