Obvious drug dealing on corner of the green La Kaydiiyey

881-925 Chapel St New Haven, CT 06510, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

67164

Submitted To:

New Haven

Category:

Other

Arkay:

3453 jeer

Xaafadda:

Downtown

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

traffic, drug dealing, bench

Sharraxaadda

The people who loiter on the benches on the corner of the green are obviously dealing drugs and using them there too. Posting an officer there during the day would stop the trafficking and make the "park" much more enjoyable.


Soo Dhig Faallo Cusub

19 Faallada

  • theman (Martida)

  • j (Martida)

  • Eric (Martida)

  • CT Livable Streets Campaign (Isticmaale Diiwaangashan)

  • so tired of all this (Martida)

  • CT Livable Streets Campaign (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Downtown exec (Martida)

  • Brandon (Martida)

  • CT Livable Streets Campaign (Isticmaale Diiwaangashan)

  • flax (Martida)

  • CT Livable Streets Campaign (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Eric (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Anonymous (Martida)

  • Schooled (Martida)

  • CT Livable Streets Campaign (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay Eric (Martida)

  • Reopened CT Livable Streets Campaign (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Eric (Martida)

  • La xidhay City of New Haven (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.