Abandoned Bicycle La Kaydiiyey

Lee St Cambridge, MA, 02139, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

6735191

Submitted To:

Cambridge, MA

Category:

Abandoned Bicycle

Arkay:

219 jeer

Xaafadda:

Mid-Cambridge

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

bike concern

Sharraxaadda

Yet another abandoned bicycle - on Lee Street at Harvard Street

sidoo kale waydiiyey...
S. To help us better respond to this issue, can you tell us which type of bike this is?
J. Personal Bike

3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.