Pavement subsiding at 1812 La Kaydiiyey

1812 W. Nancy Creek Drive Brookhaven, GA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

681371

Submitted To:

City of Brookhaven

Category:

Pavement Problem

Arkay:

163 jeer

Xaafadda:

Brookhaven

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

pothole, traffic

Sharraxaadda

Pavement is subsiding. Traffic cones in place

sidoo kale waydiiyey...
S. Is the problem a pot hole?
J. No
S. If not a pot hole, please describe issue:
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

  • Dave Matthews (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay City of Brookhaven Public Works (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Anne Hayden (Martida)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.