Illegal Dumping on Sidewalk (outside the roadway) La Kaydiiyey

501 Seventh Ave Menlo Park, CA 94025, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

6816276

Submitted To:

Report It! NFO

Category:

Illegal Dumping on Sidewalk (outside the roadway)

Arkay:

116 jeer

Xaafadda:

North Fair Oaks

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

pothole, trash, sidewalk

Koobi Gareeyey:

6816272

Sharraxaadda

so much mess and dumping

sidoo kale waydiiyey...
S. Did the items enter a storm drain or creek?
J. Yes

5 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.