Illegal Dumping La Kaydiiyey

Aw Stanley Park 2100 Stanley St, New Britain, CT, 06053, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 665

Bixi Aqoonsiga:

6829484

Submitted To:

City of New Britain

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

21 jeer

Xaafadda:

New Britain

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Toilets dumped in picnic area of AW Stanley Park

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this on public or private property?
J. Public
S. What is it?
J. Toilets illegally dumped

Arrimaha Dhaw

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.