Garbage La Kaydiiyey

601 3rd St Ne Mason City 50401, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

6831268

Submitted To:

Mason City

Category:

Garbage

Arkay:

47 jeer

Xaafadda:

Mason City

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Junk and garbage every where. Old mattress and old washer. Junk and old chairs out front of the house


1 Faallada

  • La xidhay Kyle Peterson (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.