Traffic Signals La Kaydiiyey

Chestnut St & Oak St Needham, MA, 02492, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 24010

Bixi Aqoonsiga:

6848269

Submitted To:

Town of Needham

Category:

Traffic Signals

Arkay:

26 jeer

Xaafadda:

Needham

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs, traffic

Sharraxaadda

Signal cover to "don't walk" is severely bent, blocking visibility in its entirety.

sidoo kale waydiiyey...
S. Please indicate the type of traffic signal issue being reported.
J. Other
S. Is the traffic signal mounted on a pole or overhead (across the road)?
J. Mounted on pole

  • Needham DPW (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La qiray Highway Assistant Superintendent (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • dpwadmin (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Highway Assistant Superintendent (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.